Międzynarodowe Targi 2018 – Zielony Tydzień w Berlinie

W Berlinie w dniach od 19 do 28 stycznia 2018 roku odbędą się Międzynarodowe Targi – Zielony Tydzień (Gruene Woche). Bułgaria, jako kraj partnerski targów zaprezentuje się pod hasłem „Zapach Słońca” – przeżycia dla wszystkich zmysłów w hali 10.2

Na Targach nie zabraknie polskiego stoiska narodowego, które przyciąga zwiedzających ludzi chcący  poznać trendy naszej kuchni i skosztować jak smakują polskie regionalne oraz lokalne specjały.

Największe tego typu targi na świecie branży spożywczej , czyli Międzynarodowe Targi Gospodarki Żywnościowej, Rolnictwa i Ogrodnictwa na terenach wystawowych Messe Berlin zaprezentują się firmy z całej Polski. To impreza targowa z dużymi tradycjami – odbywa się od 1926r. Przyciąga co roku prawie pół miliona gości – a wystawcy zajmują niemal całą powierzchnię Messe Berlin (Targi Berlińskie).

Targi to jak co roku przede wszystkim bogata, międzynarodowa oferta artykułów spożywczych i używek, wśród nich będą m.in.: artykuły delikatesowe, świeże produkty: pieczywo, mięso i wędliny, ryby i owoce morza, nabiał, piwo, wino, szampan, miody, przyprawy, zioła, herbata; narzędzia i maszyny rolnicze, wyposażenie i urządzenia produkcyjne dla rolnictwa i ogrodnictwa, nasiona, szklarnie; bydło hodowlane, zwierzęta domowe, myślistwo i wędkarstwo; część wystawy poświęcona jest sprzętowi kuchennemu, wyposażeniu kuchni i akcesoriom technicznym dla gospodarstw domowych
Dla wszystkich osób z branży jest to znakomita okazja, aby zaprezentować swoje produkty lub podpatrzeć co oferuje konkurencja. No i to doskonała okazja, aby spróbować wielu smakołyków ze wszystkich stron świata.

Od 2018 częścią Gruene Woche będą także targi Hippologica – wszystko o koniach i dla koni.

Więcej info: gruenewoche.de

 

 

Komentarze

komentarzy


Artykuł przeczytało 552 Czytelników
Pin It